-12%

SENCOR Мултипрактик STM 3730SL – MEE2

– Екстремно моќен мотор од 1000 W
– Sencor Smart Power & Energy – за оптимална брзина
– 4 литарски иноксен сад со скала за мерење


7,950.00 ден 6,999.00 ден

Спореди

Опис

  • Екстремно моќен мотор од 1000 W
  • Sencor Smart Power & Energy – за оптимална брзина
  • 4 литарски иноксен сад со скала за мерење
  • LED осветлување на главата за секогаш да можете јасно да го гледате процесот на подготовка
  • Подготвува до 1.6 kg тесто
  • 4 додатоци за работа
  • Систем за заштита од прегрејување
  • Гаранција 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.