-12%

BOSCH Мултипрактик MUM 54230

– Моќност: 1000 W
– 7 степени на стартување или брзина на работа
– 3Д Планетарно мешање
– Диск за сечење, мелење


17,330.00 ден 15,250.00 ден

Спореди

Опис

  • Мултипрактик
  • Моќност: 1000 W
  • 7 степени на стартување или брзина на работа
  • 3Д Планетарно мешање
  • Диск за сечење, мелење
  • Капацитет на сад: 3.9 L

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.