-12%

BOSCH Мултипрактик MCM 4100

 • Боја: бела
 • Моќност на моторот (max): 800 W
 • Број на брзини за лесно ракување: 2
 • Капацитет на садот за сечкање: 1,25 l7,730.00 ден 6,799.00 ден

Спореди

Опис

 • Боја: бела
 • Моќност на моторот (max): 800 W
 • Пластичен проѕирен сад (1,25 л) за сецкање и матење
 • Ренда, блендира,цеди сок од аргуми
 • Број на брзини за лесно ракување: 2
 • Место за кабел
 • Димензии:
  -Тежина (kg): 4.300
  -Висина (cm): 39,00
  -Ширина (м): 24.00
  -Длабочина (cm): 21,50
 • 4 додатици
 • Мултифункционален нож од нерѓосувачки челик

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.