-12%

BOSCH Мултипрактик MCM 4000

 • Боја: бела
 • Моќност на моторот (max): 700 W
 • Број на брзини за лесно ракување: 2
 • Пластичен проѕирен сад за сецкање и матење6,360.00 ден 5,599.00 ден

Спореди

Опис

 • Боја: бела
 • Моќност на моторот (max): 700 W
 • 2 работни брзини моментален степен на делување
 • Пластичен проѕирен сад за сецкање и матење
 • Компактен процесор за храна
 • Повеќенаменски иноксен нож
 • Пластичен додаток за матење шлаг
 • Место за кабел
 • Висока сигурност заради заклучување на поклопецот на садот за мешање и блендерот
 • Вакумски гумени ногарки
 • Пластичен диск носач на дисковите од инокс
 • Дискови за сецкање од инокс со различни форми
 • Вградена фиока за чување на додатоците

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.