-12%

SENCOR Мултипрактик STM 3774RD- MEE2

– Anti-slip ногарки
– Осигурач против прегревање
– Моќен мотор од 1000 W
– Блендер + месорезница


9,720.00 ден 8,550.00 ден

Спореди

Опис

  • 15 додатоци
  • 5.5 L иноксен сад
  • Може да мати до 12 белки од јајца
  • Пулс функција
  • Контрола на брзината
  • Anti-slip ногарки
  • Осигурач против прегревање
  • Моќен мотор од 1000 W
  • Блендер + месорезница
  • Гаранција 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.