-12%

SENCOR Фен SHD 8275BK

– KeratinCare+
– 3 Температури
– 2 Врзини
– Копче за ладен воздух


2,590.00 ден 2,280.00 ден

Спореди

Опис

 • Моќен мотор
 • KeratinCare+
 • 3 Температури
 • 2 Врзини
 • Копче за ладен воздух
 • Ionic Function
 • Побрзо сушење
 • Го намалува електрицитетот
 • Спречува оштетување на косата
 • Ергономска рачка и за леваци и десњаци
 • Отсранлива задна решетка за полесно чистење
 • Закачалка
 • Осигурач против прегревање
 • Додатоци: Концентратор со четка, тесен концентратор, дифузер, патна торбичка
 • Моќност: 2400 W
 • Должина на кабел: 2 m

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.