-12%

ECG Фен VV 116

 • Боја: црна / розе
 • Заштита од прегрејување
 • Дифузер
 • Приклучна сила : 2000 W1,320.00 ден 1,160.00 ден

Спореди

Опис

 • Боја : црна / розе
 • 2 нивоа на моќност
 • дифузер
 • COOL копче ( ладен воздух )
 • Приклучна сила : 2000 W
 • заштита од прегрејување
 • 3 температури
 • Кукица за обесување
 • одстранлива решетка за лесно чистење

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.