-12%

SENCOR Фен SHD 8200GD

– Професионален мотор
– Keratin Protect за посвилена коса
– 3 Температури
– 2 Брзини


3,250.00 ден 2,860.00 ден

Спореди

Опис

 • Професионален мотор
 • Keratin Protect за посвилена коса
 • 3 Температури
 • 2 Брзини
 • Копче за ладен воздух за фиксирање на косата
 • True Ionic Function (милиони негативни јони, 2× поголем ефект)
 • Побрзо сушење
 • Го намалува електрицитетот
 • Спречува оштетување на косата
 • Ергономска рачка за леваци и десњаци
 • Задна решетка која се отстранува за полесно чистење
 • Закачалка
 • Осигурач против прегревање
 • Додатоци: 2 тенки концентратори (за сушење и оформување), дифузер на волуменот
 • Должина на кабел: 3 m
 • Моќност: 2400 W
 • Димензии (Ш×Д×В): 270 × 240 × 95 mm
 • Тежина: 990 g
 • Гаранција 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.