-12%

SENCOR Фен SHD 108VT

 • Боја: црна/виолетова
 • Заштита од прегрејување
 • Насочувач за воздух и дифузер
 • Приклучна сила : 2000 WOriginal price was: 1,690.00 ден.Current price is: 1,490.00 ден.

Спореди

Опис

 • Боја: црна/виолетова
 • 2 брзини,3 нивоа на температура
 • Јонизатор-не дозволува оштетување,ја прави косата помазна и посјајна,отстранува електрицитет
 • Вклучен е насочувач за воздух и дифузер (12,8 цм-дијаметар)
 • Гумирана рачка
 • Можност за закачување
 • Термостат
 • Работи на напон од: 230 V, 50,60 Hz
 • Моќност од : 2000 W
 • Должина на кабел: 1.7м
 • 2 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.