-12%

SENCOR Блендер SBU 7677CH

– 1.5 литарски сад, 0.7 литарска тегличка за свежи пијалоци (smoothies), вакуум сад
– Кабел: 1.1 m
– 28 000 RPM
– Моќност: 1 500 W


Original price was: 11,600.00 ден.Current price is: 10,210.00 ден.

Спореди

Опис

 • Блендирањето и чувањето на состојките во вакуум го задржува максимумот од хранливите состојки, свежината и спречува појава на токсини и микроорганизми
 • Автоматски детектира приклучени додатоци
 • Мултициклонско блендирање со Titan 8-сечива кој обезбедуваат оптимална работа
 • Трансформирајте целосни овошки, јатки, зеленчук, семиња и друг тип на храна во супериорна течна моќ за вашето тело
 • PULSE функција која може да се користи и за кршење на мраз
 • 7 програми (SMOOTHIE, NUTRI BLEND, SMOOTHIE EXTRA, SAUTE SOUP, ICE CRASH, FLOUR & NUTS, PULSE/EXTRA)
 • Сигурносен механизам кој овозможува работа само доколку е во правилна положба апаратот
 • Anti-slip ногарки
 • Отстранливи делови кои може да се мијат во машина за садови
 • PCTG материјал кој гарантира долговечност
 • Висококвалитетни 8 ножеви од челик со титаниумски премаз кои спречуваат губење на ензимите и витамините
 • Намалена можност за оксидација на смутито
 • 1.5 литарски сад, 0.7 литарска тегличка за свежи пијалоци (smoothies), вакуум сад
 • Кабел: 1.1 m
 • 28 000 RPM
 • Моќност: 1 500 W
 • 2 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.