-12%

BOSCH Блендер MMB 6172S

– MMB6172S e VitaPower Serie 4
– Стаклен блендер од 1200 W –со 30.000 вртежи во минута
– Sistem Pro-Performance: за оптимална текстура на густи пијалоци, дури и кога се направени од замрзнато овошје или цврсти состојки


8,360.00 ден 7,360.00 ден

Спореди

Опис

 • MMB6172S e VitaPower Serie 4
 • Стаклен блендер од 1200 W –со 30.000 вртежи во минута
 • Sistem Pro-Performance: за оптимална текстура на густи пијалоци, дури и кога се направени од замрзнато овошје или цврсти состојки
 • Ножеви ProEdge со систем EasyKlick: совршени резултати и лесно чистење благодарение на ножеви од не’рѓосувачки челик произведени во Германија
 • Стаклен бокал ThermoSafe со забрзувачи на проток и употреблив волумен од 1,5 литри
 • Благодарение на пластичните делови “BPA-free” храната секогаш ќе Ви биде здрава и безбедна
 • Висококвалитетни сечила од не’рѓосувачки челик ProEdge произведени во Солинген, Германија
 • Стаклен бокал ThermoSafe со забрзувачи на проток и употреблив волумен од 1,5 литри
 • Две поставки за брзина и пулсна функција
 • Мерица на садот (максимум 1500 ml)
 • Лесно се чисти: деловите што може да се мијат во машината за садови (капак, додаток за притискање)
 • Додаток: Толчник
 • Сите пластични делови што се во контакт со храна се “BPA-free”

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.