-12%

SENCOR Блендер SBL 3271SS

– Стаклен сад со капацитет од 0.8 l
– Моќност: 250 W
– 2 брзини


Original price was: 3,550.00 ден.Current price is: 3,120.00 ден.

Спореди

Опис

 • Идеален за супи, бебешка храна, сосови, коктели
 • Отстранливи сечила од висококвалитетен нерѓосувачки челик
 • “Pulse” функција за врзо блендирање и кршење на мраз
 • Два сета со две и четири сечила
 • Нелизгачки ногарки
 • Отстранливите делови с епогодни за миење во машина
 • Стаклен сад со капацитет од 0.8 l
 • Моќност: 250 W
 • 2 брзини
 • Должина на кабел: 90 cm
 • Боја Silver
 • Димензии ВхШхД 32х13,2х12,8 cm
 • Тежина 2,4 kg

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.