-12%

BOSCH Блендер MMB 6382M

– MMB6382M блендер, VitaPower Serie | 4 1200 W нерѓосувачки челик
– Моќност (W): 1.200 до 30000 вртежи до минута
– Материјал на куќиште: нерѓосувачки челик


11,770.00 ден 10,360.00 ден

Спореди

Опис

  • MMB6382M блендер, VitaPower Serie | 4 1200 W нерѓосувачки челик
  • Моќност (W): 1.200 до 30000 вртежи до минута
  • Материјал на куќиште: нерѓосувачки челик
  • Тежина (kg): 4,545
  • Димензии ШхВхД 23х41х19 cm
  • ThermoSafe стаклен бокал и заштитен поклопец
  • Pro-Performance: за оптимална текстура на густи напитоци

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.