-12%

SENCOR Блендер SBL 4470SS-MEE2

– Прецизни челични ножеви
– Млин за јатки, кафе, зачини
– Моќ 600 W
– Голем сад 1.75 L


2,700.00 ден 2,380.00 ден

Спореди

Опис

 • Прецизни челични ножеви
 • Млин за јатки, кафе, зачини
 • Моќ 600 W
 • Голем сад 1.75 L
 • Може да се користи и за кршење на мраз
 • Иноксно куќиште
 • 4 брзини со копче на вртење
 • Pulse функција
 • Гумен капак
 • Внатрешен капак за додавање на состојки додека е во функција
 • Non-slip ногарки
 • 2 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.