-12%

Камин PRITY SR

Камин PRITY SR

 • Моќ: 11 kW
 • Погоден за простории до 61 m2
 • Големина ( a x b x h /cm) : 49 x 46 x 94 /cm
 • Тежина : 77 кгOriginal price was: 31,820.00 ден.Current price is: 27,990.00 ден.

Спореди

Опис

 • Камин PRITY SR
 • Моќ: 11 kW
 • Погоден за простории до 61 m2
 • Големина ( a x b x h /cm) : 49 x 46 x 94 /cm
 • Тежина : 77 кг
 • Гориво : дрво, јаглен
 • Боја: црна
 • Дрвени рачки на вратите
 • Моделот е опремен со ногарки
 • Опремен со два рачни амортизери:
  –преден амортизер за контрола на довод на воздухот
  – амортизерите на чад за прилагодување на интензитетот на пламенот
 • 1 година гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.