-12%

Печка TRGOPRODUKT Thalia Nella R

Печка TRGOPRODUKT Thalia Nella R

 • Моќ: 6,5 kW
 • Погоден за простории до 36 m2
 • Големина ( a x b x h /cm) : 82 X 46 X 40 /cm
 • Тежина : 63 кг13,750.00 ден 12,100.00 ден

Спореди

Опис

 • Печка
 • Моќ: 6,5 kW
 • Големина ( a x b x h /cm) : 82 X 46 X 40 /cm
 • Погоден за простории до 36 m2
 • Тежина : 63 кг
 • Вид гориво: дрво, брикети, јаглен
 • Горна плоча: челик
 • Боја: сива
 • Приклучок за оџак: на горна плоча
 • Дијаметар за оџакот : O 120

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.