-12%

Камин PRITY 2P50BD без декорација лев

Камин PRITY 2P50BD со декорација лев

 • Моќ: 16 kW
 • Погоден за простории до 88 m2
 • Големина ( a x b x h /cm) : 99 x 60 x 80 /cm
 • Тежина : 116 кгДостапност:

Нема на залиха

Original price was: 42,100.00 ден.Current price is: 37,050.00 ден.

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Камин
 • Моќ: 16 kW
 • Погоден за простории до 88 m2
 • Големина ( a x b x h /cm) : 99 x 60 x 80 /cm
 • Големина на фурна : 50 x 52 x 22 /cm
 • Тежина : 116 кг
 • Со високи страници
 • Боја: црна
 • Гориво : дрво, јаглен
 • Дрвени рачки на вратите
 • Моделот доаѓа без хромираните држачи на горната плоча (плус 1.200 денари)
 • Опремен со 2 плочи и печка
 • Опремен со два рачни амортизери:
  – преден амортизер за контрола на довод на воздухот
  – амортизерите на чад за прилагодување на интензитетот на пламенот

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.