-12%

Камин PRITY 1 P34 лев

Камин PRITY 1 P34 лев

 • Моќ : 10 kW
 • Погоден за простории до 55 m²
 • Големина ( a x b x h /cm) : 75 x 45 x 80 /cm
 • Тежина : 67 кгOriginal price was: 31,740.00 ден.Current price is: 27,930.00 ден.

Спореди

Опис

 • Камин PRITY 1 P34 лев
 • Моќ : 10 kW
 • Погоден за простории до 55 m²
 • Големина ( a x b x h /cm) : 75 x 45 x 80 /cm
 • Ложиште ( a x b x h /cm) : 20 x 34 x 28 cm
 • Фурна ( a x b x h /cm): 34,5 x 38 x 20 cm
 • Големина на излез за оџак ∅ 130 mm
 • Тежина : 67  кг
 • Дрвени рачки на вратите
 • Опремен со решоа и печка
 • Гориво – дрво, јаглен
 • Боја: црна
 • Опремен со два рачни амортизери:
  – преден амортизер за контрола на довод на воздухот
  – амортизерите на чад за прилагодување на интензитетот на пламенот

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.