-12%

Камин со фурна PRITY FM E

Камин со фурна PRITY FM E

 • Моќ: 12 kW
 • Погоден за простории до 66 m2
 • Големина ( a x b x h /cm) : 49 x 46 x 93 /cm
 • Тежина : 97 кгДостапност:

Нема на залиха

Original price was: 31,490.00 ден.Current price is: 27,710.00 ден.

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Камин со фурна PRITY FM E
 • Моќ: 12 kW
 • Погоден за простории до 66 m2
 • Големина ( a x b x h /cm) : 49 x 46 x 93 /cm
 • Тежина : 97 кг
 • Гориво : дрво, јаглен
 • Боја: црна
 • Дрвени рачки на вратите
 • Моделот е опремен со ногарки
 • Опремен со фурна
 • Опремен со два рачни амортизери:
  –преден амортизер за контрола на довод на воздухот
  – амортизерите на чад за прилагодување на интензитетот на пламенот
 • 1 година гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.