-12%

Печка TRGOPRODUKT Thalia ALMA

Печка TRGOPRODUKT Thalia ALMA

 • Моќ: 7,3 kW
 • Погоден за простории до 40 m2
 • Големина ( a x b x h /cm) : 102 x 56 x 46 /cm
 • Тежина : 110 кгOriginal price was: 22,950.00 ден.Current price is: 20,199.00 ден.

Спореди

Опис

 • Печка TRGOPRODUKT Thalia ALMA
 • Моќ: 7,3 kW
 • Погоден за простории до 40 m2
 • Големина ( a x b x h /cm) : 102 x 56 x 46 /cm
 • Тежина : 110 кг
 • Вид гориво: дрво, брикети, јаглен
 • Офарбана во огноотпорни бои
 • Огноотпорно стакло на вратата
 • Пречник на одводот за дим 120мм
 • Моделот е опремен со ногарки
 • Изработена од челик, со рерна
 • Опремен со два рачни амортизери:
  –преден амортизер за контрола на довод на воздухот
  – амортизерите на чад за прилагодување на интензитетот на пламенот

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.