-12%

Камин PRITY PM3L-TV

Kamin PRITY PM3L-TV
– Моќ: 13 kW
– Погоден за простории до 80 m2
– Големина (a x b x h /cm): 69 x 39 x 94 cm


73,650.00 ден 64,810.00 ден

Спореди

Опис

  • Камин панорама
  • Моќ: 13 kW
  • Погоден за простории до 80 m2
  • Големина (a x b x h /cm): 69 x 39 x 94 cm
  • Димензии на ложиште (a x b x h /cm): 63 x 31 x 32 cm
  • Тежина: 103 кг
  • Гориво : дрво, јаглен.

 

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.