-12%

Камин со фурна PRITY FM

Камин со фурна PRITY FM

 • Моќ: 12 kW
 • Погоден за простории до 66 m2
 • Големина ( a x b x h /cm) : 49 x 46 x 93 /cm
 • Тежина : 97 кг36,150.00 ден 31,810.00 ден

Спореди

Опис

 • Камин со фурна PRITY FM
  – Ширина 34 cm
  – Висина 20 cm
  – Длабочина 36 cm
 • Моќ: 12 kW
 • Погоден за простории до 66 m2
 • Големина ( a x b x h /cm) : 49 x 46 x 93 /cm
 • Тежина : 97 кг
 • Гориво : дрво, јаглен
 • Боја: црна
 • Опремен со фурна
 • Дрвени рачки на вратите
 • Вграден во оделот за чување  суви и влажни дрва
 • Опремен со два рачни амортизери:
  –преден амортизер за контрола на довод на воздухот
  – амортизерите на чад за прилагодување на интензитетот на пламенот
 • 1 година гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.