-12%

Печка TRGOPRODUKT Thalia CUCINA

Печка TRGOPRODUKT Thalia CUCINA

 • Моќ: 8,3 kW
 • Погоден за : 46 m²
 • Големина ( a x b x h /cm) : 102 x 56 x 48
 • Тежина : 108 кгДостапност:

Нема на залиха

Original price was: 26,680.00 ден.Current price is: 23,480.00 ден.

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Печка
 • Моќ: 8,3 kW
 • Големина ( a x b x h /cm) : 102 x 56 x 48
 • Погоден за : 46 m²
 • Тежина : 108 кг
 • Поврзување на оџак: На горната плоча / на горниот панел
 • Вид гориво: дрво, брикети, јаглен
 • Офарбана во огноотпорни бои
 • Огноотпорно стакло на вратата
 • Дијаметар на цевка за оџак: O 120
 • Пречник на одводот за дим 120мм

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.