-13%

PHILIPS Апарат за шишање HC3505/15

– Trim-n-Flow технологија
– Ширина на сечилото: 41 мм
– 13 должини: 0,5 до 23 мм
– Сечила од не’рѓосувачки челик со самоострење


1,940.00 ден 1,690.00 ден

Спореди

Опис

 • Машинка за стрижење
 • Trim-n-Flow технологија
 • Ширина на сечилото: 41 мм
 • 13 должини: 0,5 до 23 мм
 • Работа на кабел
 • Сечила од не’рѓосувачки челик со самоострење
 • Дупли сечила за два пати побрзо стижење
 • Ергономска рачка за поголема удобност и контрола
 • Брзо отстранување на сечилото за лесно чистење
 • DuraPower технологија
 • Не е потребно одржување
 • Гаранција: 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.