-13%

ISKRA Машинка за шишање на домашни миленици QR PET2506

– Моќност и напон – 12W , 220-240 V ~ 50 Hz
– Лесна и тивка
– 4 Додатни чешли


2,300.00 ден 1,999.00 ден

Clear
Спореди

Опис

Во топлите денови, олеснете му на вашето милениче со потскратување на влакната од крзното. Оваа машинка за шишање, и потстрижување, овозможува работа во тивок режим, за да не го вознемирува миленичето. Сечивата се од хигиенски не’рѓосувачки челик, кој не ја иритираат кожата, и го отсекува влакното со претцизност и острина. Има 4 додатни чешли со различна големина, наменети за секој тип на крзно со различна должина. Доаѓа во куфер од полу-тврда пластика во кој се складира, и повеќе додатоци.

  • Моќност и напон – 12W , 220-240 V ~ 50 Hz
  • Лесна и тивка
  • 4 Додатни чешли
  • Додатоци – ножици, самочистечка четка, чешел за порамнување, турпија за нокти
  • Додатоци за оддржување – Пластичен куфер, масло за сечива, четка за чистење сечива, заштитник на сечива
  • Достапно во сина, зелена и портокалова боја
  • 2 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.