-14%

CLATRONIC Апарат за шишање HSM 3430

– Прецизна глава
– Сечила од нерѓосувачки челик
– Подесување на должината на стрижење
– Ергономски обликувана


Original price was: 740.00 ден.Current price is: 640.00 ден.

Спореди

Опис

  • Прецизна глава
  • Сечила од нерѓосувачки челик
  • Подесување на должината на стрижење
  • Ергономски обликувана
  • Додатоци: 4 продолжетоци со различни димензии од 1mm до 12mm
  • Чешел, четка, масло, капаче за сечилото
  • Кука за закачување
  • Напојување 230 v, 50 Hertz
  • Потрошувачка: 10 W
  • Гаранција 1 година

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.