-12%

SENCOR Апарат за шишање SHP 4501BK

– Работи на батерија
– Отстранливи делови за лесно чистење
– Егрономска рачка
– Работа на батерија – 40 мин.


1,670.00 ден 1,470.00 ден

Спореди

Опис

 • Работи на батерија
 • Отстранливи делови за лесно чистење
 • Егрономска рачка
 • Работа на батерија – 40 мин.
 • Ширина на сечилата 39 mm
 • ON/OFF копче
 • Може да се користи и без додатокот
 • 2 Додатока со уникатен Lock-Up систем
 • Краток додаток со должина од 3, 9, 15 and 24mm
 • Долг додаток со должина од 14, 20, 26 and 35mm
 • LED индикатор за полнење
 • Доаѓа со подлога, масло за подмачкување, адаптер, четка
 • Тежина: 140g
 • Димензии (width × depth × height): 47 × 37 × 185mm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.