-11%

SENCOR Тример за влакна SNC 101

 • Отстранува влакна од уши и нос
 • 2 променливи глави
 • Тример од нерѓосувачки челик
 • Сетот вклучува:четка за чистење,постоље,1 х АА батерија610.00 ден 540.00 ден

Спореди

Опис

 • Отстранува влакна од уши и нос
 • 2 променливи глави
 • Тример од нерѓосувачки челик
 • Отстранлива глава за полесно чистење
 • Вградено осветлување
 • Со гумираните безлизгачки страници
 • Сетот вклучува :
  -четка за чистење,
  -постоље,
  -1 х АА батерија
 • 2 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.