-13%

Новогодишна гирланда 270х25 см сибирски спрус слим

– Украсна гирланда 270х25 см сибирски спрус слим
– Прав избор за божиќна декорација во вашиот дом или канцеларија


1,600.00 ден 1,390.00 ден

Спореди

Опис

  • Украсна гирланда 270х25 см сибирски спрус слим
  • Прав избор за божиќна декорација во вашиот дом или канцеларија

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.