-13%

Новогодишeн украс камин лед

– Новогодишен украс камин
– Лед имитација на огин
– Ширина 30 см


Original price was: 2,060.00 ден.Current price is: 1,790.00 ден.

Спореди

Опис

  • Новогодишен украс камин
  • Лед имитација на огин
  • Ширина 30 см

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.