-13%

Новогодишна елка ПВЦ 125 см Норвешка

– Новогодишна елка
– Висина 125 см
– Лесна за склопување и расклопување, можност за повеќекратна употреба


2,400.00 ден 2,090.00 ден

Спореди

Опис

  • Новогодишна елка
  • Висина 125 см
  • Лесна за склопување и расклопување, можност за повеќекратна употреба
  • Украсете ја со одбрани украси и лампиони

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.