-13%

Новогодишна елка Индихо слим заснежена

– Снежна новогодишна ела, изработена од пластика, слим
– Висини 150 и 180 см
– Лесно се поставува и собира
– Бушаво новогодишно дрво


4,990.00 ден6,390.00 ден

Спореди

Опис

  • Снежна новогодишна ела, изработена од пластика, слим
  • Висини 150 и 180 см
  • Лесно се поставува и собира
  • Бушаво новогодишно дрво

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.