-13%

Новогодишна сцена со LED

– Божиќна сцена со лед составена од 10 парчиња која ќе ви ги направи празниците повесели
– PVC
– Независни едни од други


Original price was: 940.00 ден.Current price is: 820.00 ден.

Спореди

Опис

  • Божиќна сцена со лед составена од 10 парчиња која ќе ви ги направи празниците повесели
  • PVC
  • Независни едни од други

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.