-13%

Декоративен LED камин 45×20 см

– Димензии 45х20 см
– LED светла
– Работа на батерија
– Тајмер


Original price was: 2,170.00 ден.Current price is: 1,890.00 ден.

Спореди

Опис

  • Декоративен LED камин
  • Димензии 45х20 см
  • LED светла
  • Работа на батерија
  • Тајмер

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.