-13%

Новогодишна елка 155 см Монтгомери фростед снежна

– Екстремно бушава новогодишна смрека од пластика со бели врвови, висина 155 см, без украс
– Лесна инсталација и расклопување
– Повеќекратна употреба


10,340.00 ден 8,990.00 ден

Спореди

Опис

  • Екстремно бушава новогодишна смрека од пластика со бели врвови, висина 155 см, без украс
  • Лесна инсталација и расклопување
  • Повеќекратна употреба
  • Новогодишна смрека од пластика во бела боја и висина 155 cm е погодна и за помали простори
  • Елката лесно може да се постави и демонтира. Украсете го со избрани новогодишни лампиони и украси и внесете ја магијата на празничната сезона во вашиот дом.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.