-13%

Новогодишна елка Квинсленд

– Зелена елка Квинслендска, изработена од пластика
– Лесна инсталација и расклопување
– Висина 150 и 180 см
– Атрактивен изглед


10,790.00 ден13,190.00 ден

Clear
Спореди

Опис

  • Зелена елка Квинслендска, изработена од пластика
  • Лесна инсталација и расклопување
  • Висина 150 и 180 см
  • Атрактивен изглед
  • Вештачката елка од Queensland Fir во зелена боја и висина од 150 или 180 cm е погодна и за помали простории
  • Украсете го со одбрани новогодишни лампиони и внесете ја магијата на празничната сезона во вашиот дом

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.