-13%

Новогодишна елка Либерти спрус снежна

– Снежна новогодишна елка
– Материјал – пластика
– Висини – 150, 180 и 210 см
– Лесно се поставува и собира


6,490.00 ден10,990.00 ден

Спореди

Опис

  • Снежна новогодишна елка
  • Материјал – пластика
  • Висини – 150, 180 и 210 см
  • Лесно се поставува и собира
  • Погоден за секаков простор
  • Украсете ја со избрани новогодишни мугри и влезете во магијата на празничната сезона

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.