-13%

Новогодишна елка АЛЛИСОН фростед

– Доаѓа во комплет со многу цврст држач кој лесно се склопува.
– Димензија 210 см / 195 см


9,590.00 ден9,990.00 ден

Clear
Спореди

Опис

  • Луксусна елка Алисон Фростед, чудесна, традиционална елка, со изглед налик на снег за да ви го даде вистинското Божиќно чувство на отворено.
  • Доаѓа во комплет со многу цврст држач кој лесно се склопува.
  • Димензија 210 см / 195 см

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.