-14%

Новогодишен сет 26 стаклени лампиони

– Стаклени новогодишни лампиони
– Достапни бои: златна, сребрена и црвена
– Дијаметар 80 мм
– 6 парчиња


Original price was: 1,250.00 ден.Current price is: 1,080.00 ден.

Спореди

Опис

  • Стаклени новогодишни лампиони
  • Достапни бои: сребрена и црвена
  • Дијаметар
  • – 10 pcs x 5 cm
   – 8 pcs x 5.5 cm
   – 8 pcs x 6.5 cm
  • 26 парчиња

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.