-13%

Новогодишна декоративна LED топка

Бела топка со лед светло
Димензии 15 см / 20см


390.00 ден770.00 ден

Спореди

Опис

  • Бела топка со лед светло
  • Димензии 15 см / 20см

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.