-13%

Новогодишна гирланда 270х30 см густа

– Украсна гирланда 270х30 см густа
– Прав избор за божиќна декорација во вашиот дом или канцеларија


Original price was: 970.00 ден.Current price is: 840.00 ден.

Спореди

Опис

  • Украсна гирланда 270х30 см густа
  • Прав избор за божиќна декорација во вашиот дом или канцеларија

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.