-13%

Новогодишна елка Генева зелена

– Висина – 180 и 210 см
– Материјал – Пластика
– Боја- зелена
– Природен изглед


10,190.00 ден15,290.00 ден

Спореди

Опис

  • Новогодишна елка
  • Висина – 180 и 210 см
  • Материјал – Пластика
  • Боја- зелена
  • Природен изглед
  • Лесно се поставува и собира

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.