-13%

MS ENERGY Електричен тротинет NEUTRON M10

– Материјал: алуминиум
– Тркала: 8.5″
– Носивост: 120 kg
– Макс. брзина: 25 km/h


29,900.00 ден 25,999.00 ден

Спореди

Опис

  • Материјал: алуминиум
  • Тркала: 8.5″
  • Носивост: 120 kg
  • Макс. брзина: 25 km/h
  • Опсег: 22-28 km
  • Мотор: 350W
  • Макс. моќност: 540W
  • Батерија: 36V, 7.5Ah
  • Макс. нагиб на искачување: 15°
  • Кочници: Задна диск кочница + предна електрична кочница
  • Тежина: 14 kg
  • Време на полнење: 5-6 h
  • Полнење на батеријата и при употреба на тротинетот
  • Се склопува
  • Суспензија: задна
  • Светла: предни и задни, светло за кочење
  • Димензии: 1130 x 550 x 1140 mm
  • Поврзување преку апликација за Android и IOS
  • LED дисплеј
  • Боја: темно сива

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.