-14%

Метален рафт Max Eco 5х75 кг

– Број на полици 5
– Носивост по полица 75kg
– Вкупна носивост 375 kg


3,700.00 ден 3,190.00 ден

Спореди

Опис

  • Висина 170
  • Ширина 75
  • Длабочина 30
  • Број на полици 5
  • Носивост по полица 75kg
  • Вкупна носивост 375 kg
  • Материјал: метал
  • Монтажа: Шрафови
  • Боја :бела

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.