-13%

ISKRA Електрична пила SF7J112 4

– Работи на напон од 230-240 V ~ 50Hz – 2000 W
– 2200 W Јачина на моторот
– 7000 Вртежи во минута макс


9,200.00 ден 7,999.00 ден

Спореди

Опис

Електрична моторна пила – карактеристики:

  • Работи на напон од 230-240 V ~ 50Hz – 2000 W
  • 2200 W Јачина на моторот
  • 7000 Вртежи во минута макс.
  • 12 m/s брзина на ланецот
  • 251 ml резервоар за моторно масло
  • 406 mm (16″) големина на меч
  • 112 dB(A) бучавост
  • 4,9 kg тежина
  • 1 година гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.