-13%

ISKRA Батериска пила за гранки M0L 3ET 150

– Напон и јачина 18V Li-ion батерија, 1,3 Ah
– Брзина на ротирање на ланецот 2,8 m/s
– Должина на мечот 150 mm


Original price was: 10,340.00 ден.Current price is: 8,990.00 ден.

Спореди

Опис

 • Батериска пила за сечење гранки
 • Со одвоива ергономична рачка за лесно складирање
 • Голем прекидач со додатен заштитник
 • Прерамка за на рамо
 • 18 V Li-ion батерија која лесно се монтира за едноставна работа
 • Во пакувањето е вклучено уље за подмачкување на внатрешноста на пилата
 • Напон и јачина 18V Li-ion батерија, 1,3 Ah
 • Брзина на ротирање на ланецот 2,8 m/s
 • Должина на мечот 150 mm
 • Должина на рачката 200 cm
 • Тежина 3 kg
 • 1 година гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.