-13%

ISKRA Грбен бензиски тример BG-TU430

– Волумен на моторот: 42,7 cm3
– Моќност: 1,35 kW (1,8 KM)
– Глава на конец: 6525 вртежи во минута12,640.00 ден 10,990.00 ден

Спореди

Опис

Карактеристики на производот
• Волумен на моторот: 42,7 cm3
• Моќност: 1,35 kW (1,8 KM)
• Број на вртежи на моторот:
• Глава на конец: 6525 вртежи во минута
• главата на ножот: 6900 вртежи во минута
• Тип на мотор: двотактен
• Капацитет на резервоарот за гориво: 1.2L
• Должина на косење прачка: 1500 mm
• Вид на рачка: со две раце
• Раководител со навој: 430 mm
• Глава на ножот: 255 mm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.