-13%

Столче SC039

– Достапна во кафеава боја
– Материјал: пластика
– Метални ногарки
– Удобни за седење


Достапност:

Нема на залиха

1,320.00 ден 1,150.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

    • Достапна во кафеава боја
    • Материјал: ратан
    • Метални ногарки
    • Удобни за седење
    • Димензии: 54х61х74 cm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.