-13%

Маса за во двор ПРОГАРДЕН НИК

– Достапнa во бела боја
– Димензии 80 x 57 x 63 cm
– Материјал пластика
– Тежина 4.7 кг


Достапност:

Нема на залиха

1,600.00 ден 1,390.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • Достапнa во бела боја
  • Димензии 80 x 57 x 63 cm
  • Материјал пластика
  • Тежина 4.7 кг

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.