-12%

LAMART Острилка за ножеви LT 2058

– Материјал пластика/челик
– Црна боја
– Острач на ножеви во 3 фази изработен од омекната ABS пластика со база против проклизување


780.00 ден 690.00 ден

Спореди

Опис

  • Димензии 20×4,5×7,2cm
  • Материјал пластика/челик
  • Црна боја
  • Острач на ножеви во 3 фази изработен од омекната ABS пластика со база против проклизување
  • Брусни дискови: дијамантен камен за поправка на оштриците и рамнење пред оштрењето
  • Диск од нерѓосувачки волфарм го оштри работ и го враќа V обликот на оштрицата, а керамичкиот камен ја бруси оштрицата и ги израмнува површинските неправилности
  • Чистете ја со влажна крпа

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.